Basketbalvereniging Risne Stars


Basketbalvereniging Risne Stars
per adres: Gracht 37
7461 SC Rijssen
email: info@risnestars.nl

Sporthal - Reggehal
Nieuwlandsweg 1
7461 VP Rijssen
T - 0548 85 48 22

Sporthal - De Stroekeld
Laan Oud Indiegangers 1
7463 CH Rijssen
T - 0548 85 48 23

Evenementen/Agenda

APRIL
Maandag 24 april: meivakantie, geen trainen (resterende maandagen ook niet meer in de Stroekeld !)
Woensdag 26 april: meivakantie, geen trainen

MEI
Woensdag 17 mei: Mixtoernooi dag 1
Woensdag 24 mei: Mixtoernooi dag 2

JUNI
Woensdag 28 juni: laatste training 2016/17

Introductie

Welkom bij Basketbalvereniging Risne Stars uit Rijssen. Bent u ge├»nteresseerd om te basketballen in Rijssen en omstreken, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Schrijf u nu in voor een proefles om te kijken hoe de sfeer binnen onze vereniging is of word lid ! U kunt deze aanvragen onder het kopje Vereniging >> Lid worden.

Lid worden ? 

Klik op de volgende link voor meer info: http://risnestars.nl/nl/p/lid-worden/

Recent nieuws

Pre-sale FIBA 3x3 Europe Cup 2017

24-04-2017 18:06

Pre-sale FIBA 3x3 Europe Cup 2017

Lees meer [+]

Uitslagen + topscoorders speelronde 2016/17 R22b

23-04-2017 10:59

Uitslagen + topscoorders speelronde 2016/17 R22b

Lees meer [+]

Trainen rondom de Feestdagen

12-04-2017 09:53

Trainen rondom de Feestdagen

Lees meer [+]

Wedstrijdprogramma's 2016-17

De wedstrijdprogramma's zijn hier te vinden: LINK

Trainingstijden woensdagen (ingang per 24 augustus)

Bijgaand de trainingstijden op de woensdagen (Reggehal):

Dames 1: 21:00-22:30 uur                          (trainers: Johan Vrugteveen & Robin Brouwer)
Heren 1: 21:15-22:30 uur                           (trainer: Jarno Gerritsen Mulkes)
Heren 2: 21:15-22:30 uur                           (trainer: Nick v/d Willige)
Jongens U20/22: 20:00-21:15 uur            (trainers: Kasper Glaubitz & Erjan Lichtenberg)
Jongens U18: 20:00-21:15 uur                  (trainers: Jarno Gerritsen Mulkes, Kevin Smit & Niels Jansen)
Mix U16-1: 19:00-21:00 uur                      (trainers: Harry Brok & Frank Glaubitz)   
Mix U16-2: 18:45-20:00 uur                      (trainers: Marien Smit & Gert de Jong)
Mix U14: 18:45-20:00 uur                         (trainer: Mirjam ter Maat & Jasper Hartgerink)
Mix U12-1: 17:30-19:00 uur                     (trainer: Gilles Metske)
Mix U12-2: 17:30-18:45 uur                     (trainers: Ronald Baan & Arec Gruszka)
Mix U10-1: 17:30-18:45 uur                     (trainers: Burcu Kok & Marell Glaubitz)
Mix U10-2: 17:30-18:45 uur                     (trainers: Chantal v/d Steen & Willem van den Boom)

Vanaf woensdag 24 augustus starten we met de wekelijkse trainingen (m.u.v. de schoolvakanties en Christelijke feestdagen).

De teamindelingen (mei/juni 2016) zijn hier te vinden: Link

Trainingstijden maandagen (ingang per 29 augustus)

Kroonnweide: 18:30-19:30 uur, Mix U12-1 (O.l.v. Gilles)
Stroekeld: 19:30-20:30 uur, Open inlooptraining voor alle leeftijden (o.l.v. Matthieu van Dam)
Stroekeld: 20:30-21:30 uur, Afwisselend blok voor 2e maal trainen in de week
Stroekeld: 20:00-21:30 uur, Dames 1+

De trainingen worden gehouden van maandag 29 augustus 2016 t/m maandag 10 april 2017 (m.u.v. de schoolvakanties en Christelijke feestdagen).

Wij worden gesteund door vele trotse sponsoren.